KONST / Litografier / Färgserigrafi 13253001
nr 1325 3001
Peter Phillips
(f. 1939), Storbritannien
Färgserigrafi, Komposition. Signerad, daterad 1968, printers proof. Oramad kartong, 62x96 cm
Peter Phillips, Engelsk konstnär född 1939.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 maj 2020
kl 19:09:02
11/5 19:04:02
11/5 19:04:54